Kapat

Yatakta Asla Söylememeniz Gereken Sözler

Anasayfa
Aşk ve ilişkiler Yatakta Asla Söylememeniz Gereken Sözler

Yatakta söylenmemesi gereken sözler. Cinsel yaşam sadece eylemden oluşmuyor. Hem seks sırasında hem de diğer zamanlarda çiftler seks hakkında konuşmalı. Ama bazı ifadeler var ki partnerinize söylediğiniz anda hem anın tüm büyüsü bozulur hem de ilişkinize ciddi zarar verebilir.

1. Eksi sevgilim, kocam, partnerim de bunu severdi

Ne yaparsanız yapın eski partneriniz hakkında konuşmayın. Hatta sevgiliniz bunu istese dahi konuyu değiştirin. Kendisini geçmişle kıyaslamaycak erkek çok nadir karşınıza çıkar.

2. Öyle değil / Ne yapıyorsun

Tabii ki bu cümleleri kurarken vurgunuz ifadeniz çok önemli ama yatakta işin teknik kısmını konuşmak işi sabote etmek demektir. Rahatsız olduğunuz noktaları daha sonrasında paylaşarak cinselliğinizi keşfedin.

3. Acele edebilir misin

Haydi bitsin de gidelim denilse yeri. Seks keyif almak için yaptığınız bir aktivite olmalı. Eğer ki içinizden gelmiyorsa baştan yanaşmamalısınız.

4. Kilo vermelisin

En samimi olduğunuz anda bu minvalde bir cümle duymak anın büyüsünü bozmayı geçelim özgüveninizi zedeler. Bu yüzden kendinizin duymak istemeyeceği ifadelerden sakınmalısınız. Partnerinizin görüntüsünden rahatsızsanız bunu daha sonra kibarca dile getirebilirsiniz.

5. Hoşuna gitmiyor mu

Partnerinizin erekte olmamasının nedeni çok ama çok büyük ihtimalle siz değilsiniz. Bu yüzden bu tip sorulardan kaçınıp stresini azaltmaya yardımcı olmaya çalışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir