Kapat

Fethiyede Yamaç Paraşütü Sezonu Açıldı

Anasayfa
Magazin Fethiyede Yamaç Paraşütü Sezonu Açıldı

Alışıla gelmemiş olan ve kesimlerden heyecan sever kişilerin tercih ettiği spor dalı yamaç paraşütü son zamanlarda ülkenin bazı alanlarında sıklıkla yapılmaktadır. Özellikle tatil beldelerinde yeni gelen turistlerin güneşin tadını çıkarmak yerine adrenalin dolu dakikalar yaşamasını tercih etmesinden ötürü geniş arazilerde bu spor dalına olan ilgi artış göstermektedir.

Tatil beldelerinin ovalık ve yeşillik arazinin bol olduğu kırsal alanlarda son derece sıklıkla görmemiz ve aşina olmamız gereken bir spor dalı iken Fethiye yamaç paraşütü alanı şehre ayrı bir hava katmaktadır. Deniz, kum ve sahilin yanı sıra ayrı spor dallarına olan ilgi ve alakasından dolayı yurt dışından gelen yabancı turistlerin en uğrak yer haline gelmesinin önemli sebeplerinden bir tanesidir.

Ölüdeniz yamaç paraşütü bu yıl farklı aktivitelere yer vererek çeşitli spor dallarında yaptığı yarışmalarından dolayı en yüksek katılımın sağlandığı yamaç paraşütü spor dalına olan merakı günden günde farklı bir boyuta taşımıştır. Kırsal kesimlerinde adrenalinin en yüksek olduğu heyecan korku duygusunun harmanlanmasından sonra yamaç paraşütü ile birleşen

Babadağ yamaç paraşütü son zamanlardan en çok konuşulan konulardan bir tanesidir. O kadar yeni yerleşim birimleri mevcut iken neden tercih edildiği konusuna gelecek olursak bünyesinde barındırdığı geniş arazi ve manzaradan ötürü katılımcıların yüksek sayıda katılım sağlamasından dolayı hemen her gün paraşüt konusunda farklı bir iz bırakmaya devam etmektedir.

2017 Yamaç paraşütü fiyatları ise şu şekilde olacak

Ocak 2016 Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatı:  150 TL kişi başı uçuş ücretidir.
Şubat 2016 Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatı: 150 TL kişi başı uçuş ücretidir.
Mart 2016 Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatı: 150 TL kişi başı uçuş ücretidir.
Nisan 2016 Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatı: 150 TL kişi başı uçuş ücretidir.
Mayıs 2016 Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatı: 210 TL kişi başı uçuş ücretidir.
Haziran 2016 Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatı:  210 TL kişi başı uçuş ücretidir.
Temmuz 2016 Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatı: 250 TL kişi başı uçuş ücretidir.
Ağustos 2016 Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatı: 280 TL kişi başı uçuş ücretidir.
Eylül 2016 Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatı: 250 TL kişi başı uçuş ücretidir.
Ekim 2016 Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatı: 250 TL kişi başı uçuş ücretidir.
Kasım 2016 Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatı:  150 TL kişi başı uçuş ücretidir.
Aralık 2016 Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatı: 150 TL kişi başı uçuş ücretidir.

Not 1: Uçuş fiyatı tahminidir. Sezon içerisinde yoğunluğa göre değişiklik gösterebilmektedir. Not 2: Uçuş esnasında çekilen resim ve video yu pilot ile konuşarak alabilirsiniz. (Ekstradır) Not 3: Uçuş + Resim Video paket olarak da bizden talep edebilirsiniz. Dahil olan hizmetler: Ölüdeniz-Babadağ zirve transferi, tecrübeli pilot eşliğinde 30 dakikalık uçuş Fethiye bölgesi otelleri yada otogardan ücretsiz transfer hizmetimiz vardır. SORULARINIZ İÇİN BİZİ HER ZAMAN ARAYABİLİRSİNİZ : 0530 604 32 36 – veya Adrenaline Turkey adresinden ulaşabilirsiniz.

“Fethiyede Yamaç Paraşütü Sezonu Açıldı” üzerine 6 yorum

  1. neşe says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir