Kapat

Temizliğin Sessiz Hali

Anasayfa
Kadın Haberleri Temizliğin Sessiz Hali

Arnica, gürültülü temizlikleri tarihin tozlu sayfalarına atacak muhteşem bir elektrikli süpürge ile ev hanımlarının bir numaralı kahramanı olmayı sürdürüyor. A enerji sınıfı ile az enerji harcayan, yüksek emiş gücüyle çok toz toplayan ve bütün bunları sessiz sedasız yapan Arnica Tesla ile eviniz hem temiz hem sessiz!

 

Arnica ile Sessiz Sedasız Temizliğin Keyfini Sürün

Ultra sessiz elektrik süpürgesi Arnica Tesla, çalıştığında 70 dBA ses seviyesinin altında çıkardığı ses ile gerçekten de sessiz ve sakin bir temizlik yapmanıza olanak sağlıyor. Bu sayede günün her saati gönlünüzce temizlik yapabilme özgürlüğüne sahip olmanın ayrıcalığını sizlere yaşatan sessiz süpürge, komşularınızı ya da evde uyuyan aile bireylerini rahatsız etmeden tozlardan kurtulmanıza imkan tanıyor. Yüksek emiş gücü ile ortalıkta tozdan eser bırakmayan Arnica, A sınıfı enerji tasarrufu ile hem bütçenizi hem de çevreyi korumanıza yardımcı oluyor.

 

Arnica ile Toz Torbası Derdine Son

CYCLONE MAX teknolojisi ile toz torbasına ihtiyaç duymayan Yeni Arnica Tesla Premium elektrikli süpürge, 3 litrelik geniş toz haznesi sayesinde evinizdeki bütün tozları içine hapsediyor. Şeffaf bir toz haznesine sahip olan sessiz süpürge modelinin içindeki toz miktarı rahatlıkla görülebiliyor ve toz miktarı sınıra ulaştığında bunu görüp hazneyi boşaltmanıza olanak tanıyor. 3 in 1 emniyet sistemi ile tozlara kaçış imkanı tanımayan elektrikli süpürge yatay konumdayken hazne kapağını kilitleyerek haznesinin içerisindeki tozların etrafa dökülmesine engel oluyor. Bunun yanı sıra, siz haznenin kapağını tam olarak kapatamamış olsanız dahi süpürgeyi çalıştırdığınızda hazne kapağı kendini otomatik olarak kapatıyor. H.E.P.A 13 filtresine sahip olan Arnica, evinizdeki mikrop ve bakterilerin %99.9’unu içine hapsetmeyi başararak gerçek anlamıyla temizlik yapmanızı sağlıyor. Arnica Tesla’nın motor koruma filtresi gerekli durumlarda yerinden kolaylıkla çıkarılarak yıkanabiliyor.

 

Kontrol Ellerinizde

Arnica Tesla, yüksek emiş gücü, sessiz çalışma performansı ve az enerji tüketimi ile olduğu kadar ergonomik tasarımı ile de büyük beğeni kazanıyor. Açma kapama, emiş gücünü ayarlama gibi işlemler süpürgenin tutma sapında yer alan kumanda sayesinde rahatlıkla yapılabiliyor. Sessiz süpürge, farklı yüzeyler için çeşitli emiş güçleri sunarak makineyi beş ayrı hız kademesinde çalıştırmanıza olanak tanıyor. Halılarınıza ve koltuklarınıza nüfuz eden evcil hayvanlarınızın tüyleri için de bir çözüm getiren Tesla, içerisinde yer alan turbo başlık ile tüm kıl ve tüylerden kolaylıkla kurtulmanızı sağlıyor.

Silver ve Rose gibi iki hoş renk seçeneği ile beğeninize sunulan Arnica elektrikli süpürge, evlerinizde hijyenik ve sessiz temizlik deneyimi edinmeniz için sizleri bekliyor. Siz de mutlak bir sessizlik içerisinde yapacağınız temizlikler için Arnica’yı tercih edebilir ve karlı bir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir