Kapat

Örgü işi bikini yapımı nasıl yapılır ?

Anasayfa
El işleri Örgü işi bikini yapımı nasıl yapılır ?

Örgü işi bikini yapımı
Havalar şimdiden sıcak olması bayanların akıllarına hemen deniz, kum ve güneşi getirmektedir. Tabi ki bunların olması için de bikini vazgeçilmez parçalar arasında yer almaktadır.

Peki, bu yaz kendi bikininizi kendiniz yapmaya ne dersiniz? Nasıl dediğinizi duyar gibiyim. Örgü bikini ile kendi bikininiz bu yaz kendiniz hazırlayabilir ve kullanabilirsiniz. Peki, nasıl mı? İşte örgü bikini nasıl yapılır detaylar.

Örgü işi bikini yapımı

İstediğiniz renk merserize ipi alarak, 1.3 mm tığ kullanarak örgüye başlayabilirsiniz. İlk etapta 20 tane zincir ile örgüye başlayabilirsiniz. Sizin için yazımızın alt kısmında örgü bikini videosunu paylaştım. Buradan da detaylı olarak bikini yapımını inceleyebilirsiniz.

Örgü işi bikini yapımı

Bikininin ilk göğüs kısmını tamamladıktan hemen sonra ikinci kısma geçmelisiniz. İkinci kısmı da aynı şekilde tamamladıktan sonra ise alt kısımda bıraktığınız deliklerden ip geçirerek üst kısmını tamamlayabilirsiniz.

Örgü işi bikini yapımı

Üst kısmını tamamladıktan sonra alt kısım için aynı ip ve aynı şekilde örgüye başlamalısınız. Bunu da tamamlayarak şık örgü bikini modellinizi kullanmaya hazır hale getirebilirsiniz.

Bu yaz trend modellerden olacak olan örgü bikini modelleri ile göz kamaştıracak ve bu yılın modasına kusursuz şekilde uyum sağlayabileceksiniz.

Örgü bikini oldukça kolay yapıma sahip olup, tığ kullanmayı bilen herkes kolaylıkla yapabilir. Sizlere fotoğraflar eşliğinde örgü bikini nasıl yapılır anlattık. Fakat detaylı anlatım için videoyu izlemeli ve bu şekilde daha anlaşılır şekilde uygulamaya başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenilenler

DAHA FAZLA GÖSTER