Kapat

Öldürülürsem katilimi bilin

Anasayfa
Kadın Haberleri Öldürülürsem katilimi bilin

Kübra Yılmaz’ın çığlığı: Öldürülürsem katilimi bilin

Genç kızın çığlığı sosyal medyayı ayağa kaldırdı! İnanılmaz görüntüler herkesi sarstı. Antalya’nın Alanya ilçesinde yaşayan 22 yaşındaki Kübra Yılmaz, eski erkek arkadaşından gördüğü şiddete bir türlü çözüm bulamayınca yaşadıklarını hazırladığı bir blogda anlattı. Kübra, yetkililerden yardım istiyor. Genç kız feryat etti: Sokakta öldürülürsem katilimi bilin.

Kübra Yılmaz adlı genç kadın 2014 yılında tanıştığı erkek arkadaşı Serdar D.’den ayrıldıktan sonra gördüğü şiddeti açtığı blogda paylaştı. Genç kız Serdar D.’nin kendisini darp ettiğini, peşini bırakmadığını, taciz ettiğini, evine zorla girip kendisini rehin aldığını yazdı. Yılmaz, dayak görüntüleri ve vücudunda oluşan morlukların fotoğraflarını da blogunda paylaştı, yetkililerden yardım istedi. İşte genç kızın yazdığı o mesaj:
ÖLDÜRÜLÜRSEM KATİLİMİ BİLİM
Merhaba herkese, maalesef sesimi duyurabilmek için, başımdan geçen olayı ve hâlâ bir çözüm bulmaya çalıştığım bir derdimi, burada sosyal medyada yayımlamak zorunda kaldım. Bana yardım edeceğinizi biliyorum, şimdiden herkese çok teşekkür ederim. Ayrıca bu yazıyı buraya yazmamın bir ikinci nedeni ise, eğer bugün evden dışarı markete giderken, sokakta öldürülürsem ya da yine darp edilirsem ve eve gelemeden, morga gidersem, beni öldüren katilimi bilin, çünkü defalarca gittiğim Jandarma karakolu beni ciddiye almadı ve bana yardım etmedi.

fft16_mf6015122

GÜN GÜN YAZDI
Genç kız, Serdar D.’nin kendisine yönelik saldırılarını da gün gün yazdı.
Kübra Yılmaz şöyle devam etti:
İlişkimiz zaten yalanla başladı. Bana bir ailenin olduğunu söyledin, seni annemle tanıştıracağım dedin ama haftalar geçti ve sonra aslında bir ailenin olmadığını, tüm ailenin 2006 yılında öldüğünü söyledin. Daha sonra, aylar geçtikten sonra, bana eskiden evli olduğunu ve 7 yaşlarında, hiç görmediğin bir oğlunun olduğunu söyledin. Ben yine de tüm yalanlarına rağmen, uyuşturucu kullanmana rağmen, sinir hastası olup, daha önce defalarca hastanede yatmana rağmen, sana sırt çevirmedim. Kalacak bir evin yoktu, paran yoktu, işin yoktu, elbiselerin yoktu, bir ailen yoktu. Cezaevine girdin ve çıktın, kışın ortasında kalacak bir yerin olmadığı için Almanya’dan geldim, sana ben aylarca evimde baktım. Sokaklarda aç kalma, banyo yap, uyu ve üşüme diye. Çantana kendi siyah eldivenlerimi bile koydum, ben yokken sokakta ellerin üşümesin diye. Her gittiğim zaman, üstümde olan tüm Türk liralarını sana verdim. Kendime bir gün olsun bir elbise almadım, hep sana aldım. Seninle ben ekmeğimi bölüştüm, karşılığında bana aylarca işkence yaptın. Kapıma işemeye başladın, evime girip paramı çaldın, telefonumu çaldın, telefonumu çalıp sonra aileme yazıp, bana iftiralar attın. Hayatımda gördüğüm en nankör insansın sen. Sana hakkımı helâl etmiyorum ve yaptığım tüm iyi şeyleri de zaten Allah biliyor, Allah rızası için yaptım, sen değerini kıymetini bilmesen de olur. İnsan aylarca kaldığı, yemek yediği evin kapısının önüne defalarca işer mi? Ben çok yapıcı bir insan oldum hayatımda, seni topluma kazandırmaya çalıştım. Hırsızlık yapma, kimseyi dolandırma, sinirli olma, hakaret etme, iyi bir insan olman için çok mücadele verdim ama sen asla değişmezsin. İnşallah hak ettiğin yere, bir kapalı ceza infaz kurumuna gidersin.

“Öldürülürsem katilimi bilin” üzerine 1 yorum

  1. Gamze says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir