Kapat

Nedir bu Evde Fizik Tedavi

Anasayfa
Sağlık Nedir bu Evde Fizik Tedavi

Çeşitli nedenlerle hareket kısıtlılığı olan hastalarda uzun süre yatmaya bağlı kas zayıflıkları, eklemlerde kısıtlılıklar meydana gelebilir. Tüm bu durumlar kalıcı hasarlara neden olur. Fizyoterapi için hastane koşullarının oluşması her zaman mümkün olmayabilir.

Günümüzde hastaneye yatış prosedürlerinin zorluğu, yetersiz yatak sayısı, hastanelerde tedavilerin süresinin uzun olması, hastanın naklinin zor olması koşullarda, hastane sürecinde ailenin sosyal yaşamını ve işini zorlaştıran durumlarda; hastanın tüm fizik tedavi ve rehabilitasyonunu uzman fizyoterapistimiz gözetiminde evde gerçekleştirebilir.

Ev koşullarınıza göre hastanızın tedavisinin düzenlenmesinin avantajları vardır. Kendi evlerinde, daha rahat koşullarda, hasta yakınlarının sosyal hayatı etkilenmeden hastaların rehabilitasyonu evde fizik tedavi hizmetimiz ile mümkündür. Doktoru tarafından tanısı konulmuş ve evde fizik tedavi tercih edilen hastalara uzman fizyoterapistler ile gerekli donanımlar sağlanarak FTR uygulamaları yapılır.

ÜCRETLENDİRME ? ( istanbul evde fizik tedavi )

İlk seans olan değerlendirme seansından ücret alınmaz !

İlk seansın sonunda mobilite düzeyi, rahatsızlığına, ve bulunduğu lokasyona göre ücretlendirme yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir