Kapat

Kıvrımlı vücud’a sahip kadınlar için dar pantolon giyme stilleri

Anasayfa
Kadın Giyim Kıvrımlı vücud’a sahip kadınlar için dar pantolon giyme stilleri

Kıvrımlı kadınlar dar pantolonla daha çekici ve feminen görünmesi mümkündür. Kıvrımlı kadınların dar pantolon giyerken dikkat etmesi gereken detaylar.

Doğru bedeni bulun

Kıyafetlerde yanlış bedeni seçmek kesinlikle kendinize yapacağınız en kötü şeydir. Özellikle kot pantolonlar için…

Kendi bedeninizden daha küçük pantolonlar alıp içine girmek için kendinizi sıkmayın. Kimse etiketteki bedeni görmeyecek.

Aşırı dar’dan kaçının.

Aşırı dar olan kot pantolonlar, kalın olan yerlerinizi ve belinizi hoş olmayan bir görüntüye sokacaktır.Yüksek bel pantolonları deneyin

Neyseki artık düşük bel pantolonlar ve etekler moda değil.

Bel hizasında veya yüksek bel olanlar daha çok tercih ediliyor.Bu tarz kot pantolonlar vücudunuzun iyi kısımlarını vurgular ve belinizdeki kusurları saklamanıza yardımcı olur.

Renk seçimi önemlidir

Herhangi bir renk geçişi olmayan klasik lacivert, koyu renk kot pantolonlar sizin daha ince görünmenizi sağlar. Her kadının gardırobunda olması gereken bu pantolonlar sizi daha zarif ve şık gösterir.

Kesim ve dokusuyla yaratıcı olun

Gömlek, kazak, blazer ve ceketleri kalçanızın yarısını kapatacak şekilde seçin. Bu görünüşünüzü dengelemenize yardımcı olacaktır.Aksesuar kullanmaktan ve farklı tasarımlar denemekten korkmayın. Vücudunuzu iyi tanıyın ve kusurlarınızı gizleyecek farklı tarzlar deneyin. Hırka, panço ve kimonolar şık ve tarz kombinlerin vazgeçilmezidir.

Belinizi vurgulayın

İnce bel, büyük göğüs ve kalça artık en feminen ve çekici kadın görüntüsü olarak kabul ediliyor. Tıpkı bir kum saati gibi…

Bedeninize uygun doğru üst ve alt kombini yapmak için, bel çizginizi vurgulamaya çalışın.Klasik, sade bir tarza sahip olanlar kemerleri tercih edebilir.Eğer daha çok spor giyinmeyi seviyorsanız, gömlek ve kazaklarınızı belinize bağlayarak harika bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Doğru ayakkabıyı seçin

Dolgu topuklar, maskülen botlar ve yüksek topuklu botlar ağır bir hava katabilir. Daha kilolu gösterebilir. Zarif duran ayakkabılar için nötr renkler veya pantolon renginizle aynı tonda bir ayakkabı seçin. Siluetinizi bozan çok fazla bağcık ve kayış detaylı büyük ayakkabılar seçmekten kaçının.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir