Kapat

Giysilerde Renk Ahengi Sağlamak

Anasayfa
Kadın Giyim Giysilerde Renk Ahengi Sağlamak

Şık duruşu ve birbiri ile uyum içerisinde giyindiğiniz elbiselerinizin renk uyumu ile hem düzgün bir kombin hemde birbirini tamamlayacak bir biçimde oluşturmasını sağlar. Özellikle birçok giyim ürününde renk uyumunu sağlamak için birçok firma ellerindeki ürünleri parça parça olarak değilde bir bütün kombin olarak tasarlayıp satışa sunmaktadır. Bu hem ürünün yanına uygun bir eş bulabilme hemde renk tonunda sorun oluşmasını engellemektedir.

Artık giyim sektörü de düz renk tonlarını bırakıp pastel ve birçok farklı çeşit renk tonu ile üretmeye gayret etmektedir. Bu o dönemin modasına veya bir olayın anısı olarak düzenlenmektedir. Şimdi sizlerle renk uyumu sağlamak için birkaç bilgi paylaşımında bulunacağız.

İlk olarak renk tercihinde sıkıntı yaşıyor iseniz takım olarak satılan ürünleri tercih edebilirsiniz. Eğer tarzınıza ve seçimlerinize güveniyor iseniz kendi giysilerinizi kombin yapabilirsiniz. Renk olarak açık ve yumuşak giysilerinize parlak veya mat renkler tercihinde bulunabilirsiniz. Eğer koyu renk sizin tarzınız ise mat kırmızı veya tonlarında renkler sizin kombin seçiminize uyum sağlayacaktır. Sizde eğer kendi kombin tasarımlarınızı yapar iseniz hem orijinal bir görünüm yakalamış olur hemde kendi modanız ile giyinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir