Kapat

Eviniz İçin Işık Seçimleri

Anasayfa
Dekorasyon Eviniz İçin Işık Seçimleri

Her kadın evini misafirlerine sunarak memnun olmalarını ister ve bundan gurur duyar ev düzen ve dizayn uyumu ile kendine has bir şıklık oluşturur. Kendi evinizin birkaç eksiklik veya sıkıntısı olduğunu düşünüyor iseniz gelin birde bizim tavsiyelerimize göz atınız.

İlk olarak evinizin sorunlarını saptamakla işe başlayabilirsiniz. Bunlar evinizin boyutu odalarınızın biçimi küçük veya büyük olması gibi basit çözümler ile düzeltebileceğiniz sorunlardır. Evet odamızın şekil ve küçük olmasına çözüm bulacak olursak. İlk yapmamız gereken dar olan kısımın karşısına büyük ebatta tablo boyutu kadar ayna duvar tekniği ile geniş görünüme sahip bir oda olarak ayarlayabiliriz. Bu küçük bir göz ferahlığı ile odanızın olandan daha fazla geniş olduğunu gösterir. Bir diğer önemli olan konu ise ışık seçimidir. Işık odanızı ve evinizi boğuk veya soluk gösterebilir. Bu evinizin duvar boyalarından tavan yüksekliğine kadar sorun yaratabilir. Evinizin pencereleri de sorun teşkil etmektedir.

Bu sorunlar için ise ilk olarak pencerelerden başlayınız pencerenin az veya yetersiz ışık verdiği alanlara led ışık takviyesi ile şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Duvar rengine göre ise koyu renk duvara sahip olan evler için beyaz her zaman için idealdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir