Kapat

Ev Dekorasyonu Detayları

Anasayfa
Dekorasyon Ev Dekorasyonu Detayları

Her gün aynı evde olduğunuzu düşünür iseniz birkaç küçük farklılıklar sizin için önemlidir. Küçük ve basit birkaç işlev ile ortamı farklı bir tarza çevirebilirsiniz. Evinizi küçük dekorasyonlar ile farklı bir ortam yaratabilir ve evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Yapmanız gereken evinizdeki fazla eşyalardan kurtulmak. Fazla eşya evi hem darlaştırır hem de boğar.

Evinize farklılık vermek için ilk olarak ışıklardan başlayabilirsiniz. Özellikle led ışıklar hem şık hemde eve bir hava katmaktadır. Led ışıkları perdelerin olduğu tavana gizleyerek takar iseniz hem perdelerinizi öne çıkartır hemde ortama şık bir hava katar. Led ışıklar sadece oda için değil televizyon ünitesi içinde kullanıla bilir. Led ışıkların fazla elektrik tüketimi olmadığı için cebinize de zarar vermez ve ucuz bir dekorasyon tipi oluşturabilir.

Son olarak ise evinizin renk uyumunu bulabilirsiniz. Renk uyumu oda içindeki eşyaların koltukların ve ünitelerin bir bütün olarak durmasını sağlar. Buda evinizin havasını değiştirmekle kaymaz sizin göz bütünlüğünü sağlar. Evinizde ki değişikliğin zaman içerisinde sizinde farklı bir hava verdiğini görecek ve daha huzurlu olduğunuzu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir