Kapat

Elçin Sangu’nun Kötü Günü

Anasayfa
Foto Galeri Elçin Sangu’nun Kötü Günü

Binlerce kişi Beşiktaş’a aktı

Beşiktaş’ın yeni stadı Vodafone Arena’daki ilk maçına ünlü isimler akın etti. Siyah-beyaz renge gönül veren iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri takımlarını Bursaspor’la oynadıkları maçta yalnız bırakmadı. Maçı izleyen ünlüler arasında Rahmi Koç, Yılmaz Ulusoy, Hasan-Simin Arat, Asuman-Hüsnü Güreli, Yosun Güreli, Ece Erken, Elçin Sangu, Ali Yörenç ve Ertuğrul Sağlam da vardı.

Rahmi Koç da maçı izlemek üzere stada gidenler arasındaydı. Ünlü işadamı, boynunda Beşiktaş atkısı, başında yine takım şapkasıyla kalabalığa karıştı.

Simge Sağın, maç sonrası Beşiktaşlı futbolcu Ricardo Quaresma ile çektirdiği hatıra fotoğrafını “Maçın yıldızı” notuyla Instagram’a yükledi.


Beşiktaş eski yöneticilerinden Hasan Arat da eşi Simin Arat’la Vodafone Arena’daydı. Stada girerken sıkılan gaz yüzünden zor anlar yaşayan Arat çifti, objektife böyle yansıdı.
Ertuğrul Sağlam ve kızı, biber gazının yoğun olduğu alandan hızlı adımlarla uzaklaştı.
Maçın başlamasına kısa süre kala stadyum çevresinde olaylar çıktı. Polisin biber gazlı ve tomalı müdahalesinden etkilenenler arasında ünlü simalar da vardı.

“Kiralık Aşk”ın başrol oyuncusu Elçin Sangu maça sevgilisi Yunus Özdiken’le birlikte geldi. Ünlü oyuncu ve sevgilisi, stadın çevresinde sıkılan biber gazından etkilendi.
Aras Bulut İynemli de tribündeydi. Ünlü oyuncu, Kartal pençesi yaparak selfie çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir