Kapat

Dalaman ucuz araç kiralama

Anasayfa
Kadın Haberleri Dalaman ucuz araç kiralama

Merhabalar sevgili okurlarımız. Bildiğiniz üzere sitemizde hiç reklam yayımlamıyoruz ve sitenin sürdürebilirliği için bir takım tanıtım yazıları almaktayız. Bu yazımızda size dalaman rent a car firması olan joy rent a car’dan bahsedeceğiz.

Joy rent a car yaklaşık 15 yıldır dalamanda hizmet vermekte olan bir araç kiralama firmasıdır. Dalaman havaalanı araç kiralama hizmetleri vermekte olan bu firma kendi araçları ile siz tatilcilere uygun fiyatlı ve yeni model araçları ile hizmet  vermektedir. Bildiğiniz üzere ege ve akdeniz kıyılarında tatile gelenlerin çoğu dalaman havalimanını kullanmaktadır. Dalaman havalimanına iniş yapan misafirler buradan transfer hizmetleri ile Fethiye , Marmaris , Bodrum , Kaş , Kalkan , Finike , Datça ve bir çok tatil kentine bu havalimanından araç kiralama veya transfer hizmeti alarak gidebilmektedir.

Yaz aylarında çok yoğun olan bu havalimanı yabancı ve yerli tüm tatilcilere hizmet vermektedir. Joy  rent a car şöförlü ve şöförsüz araç kiralama hizmetleri ile hızlı ve güvenilir bir şekilde sizlere her türlü servis bakımlı ve çalışmayan aksamı olmayan araçları kiralamaktadır. Genel araç kiralama fiyatları yaz aylarında 100-150 orta sınıf araçlar ( clio , megane , citroen ) olurken 250-500 tl arası üst sınıf araçlar ( bmw , mercedes , volkswagen) ve 750-2500 tl arasıda lüks sınıf araçlar ve vip araçlar ( mercedes vito , ferrari , Bentley) değişmektedir.

Sizlerde dalaman uygun Dalaman araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak için joyrentacardalaman.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir