Kapat

Cetvel ile Dolama Fırfır Nasıl Yapılır?

Anasayfa
El işleri Cetvel ile Dolama Fırfır Nasıl Yapılır?

Cetvel ile Dolama Fırfır yapımının oldukça kolay ve pratik yolunu sizler için hazırladığımız yazımızda anlatarak kolay bir şekilde göstermeye çalışacağız cetvelle dolama fırfır yapımı hem kolay yapımı hem de pratikliği ile oldukça kolay bir şekilde süs vermemizi kolay bir hale getirmektedir. örgü fırfır nasıl örülür bu yazımız ile sizlere kolay bir şekilde anlayacağız. Hemen fırfır yapımı modelleri için sizlere hazırladığımız beş madde ile yapılışını anlatacağız. Yapımının nasıl olduğuna hemen başlayalım. Maddeleri sırasıyla takip ederek örgüyü tamamlayabilirsiniz.

İlk olarak Cetvel ile Dolama Fırfır yapımı için 12 zincir atarak örgümüze hemen başlayalım. Aralara ilk olarak üçer zincir atarak 4 kutucuk hazırlıyoruz. Ürün isteğe göre boyda oluncaya kadar kutucuklara devam edelim

İkinci adımda Cetvel ile Dolama Fırfır yapımı için İlk püskülü yapmak için kıyıdaki kutulardan başlayıp. Tüm kutuların içine doluncaya kadar, kıyılardan ilmek alarak ve uzatarak yaptığımız uzuvlara cetvele takınız.

Üçüncü adımda Cetvel ile Dolama Fırfır yapımı için Tüm kutuların dolacak şekilde doldurun.

Dördüncü adımda Cetvel ile Dolama Fırfır yapımı için Cetvelin üstü taşınca bırakın ve çıkartınız. Bu yönde bir sıra oluşturmuş oldunuz.

Beşinci adımda Cetvel ile Dolama Fırfır yapımı için Kutuların bitmesi ile her dolanan cetvele takılmış zincirleri diğeri ile uzantıyla tek tek şekilde birleştirin.

Son olarak Cetvel ile Dolama Fırfır yapımı için bu uygulama yapıldıkça fırfır oldu. Tebrikler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir