Kapat

Çarpıcı Saç Renkleri

Anasayfa
Saç Modelleri Çarpıcı Saç Renkleri

Kadınlar için saç rengini değiştirmek bir ferahlık ve değişikliğin verdiği rahatlama hissini tekrardan yaşaya bilmeniz için sizler için tavsiye edeceğimiz trend saç renklerini söyleyeceğiz. İlk olarak bu yılın renkleri arasında karamel renk tonlarının hakim olduğunu söyleyebiliriz. Magazin haberlerinde de görebileceğiniz gibi birçok ünlü sanatçının saç renk tonlarının birbirine eş olduğunu söylemek mümkün. Bu saç rengi trend bir dalga yaratması beklenmekte. İlk olarak saç rengi seçimini trend renk neyse o olarak değiştirmeniz yanlış bir davranıştır. Saç renginizi değiştirmeden önce dikkat etmeniz gereken kurallar vardır. Bunlardan ilki ise kaş renginiz ve yapısıdır.

Kaş yapısı zıt renkte olan saçınız ile uyuşmazlık göstermesi durumunda saç renginiz sırıtacaktır. Bu yüzden kaş rengi ve yapısına göre ona uyum sağlayabilecek bir renk tonu ile saçlarınızı boyayabilirsiniz. Ten rengine gelecek olursak Ten renginiz açık tonda ise cırt ve açık sarı renklerin size yakışacağını söyleyebilirim. Renk uyumları sağlandığı taktirde karşı taraf sizin saçınızın boya olduğunu bile anlayamayacaktır. Bu yüzden ten rengine göre uyumlu bir saç rengi düzgün tonla size çok yakışacağına eminiz.

Şimdi gelelim bu yılın saç renklerine ve bizim önerdiğimiz özgür saç tarzlarına. Bu yıl trend olan saç rengi ise kumral ve tonları olarak bilinmekte. Size tavsiyemiz krem ve pastel sarı renkleri ile bu yaza farklı bir tarz ile girebileceğiniz olacaktır. Sizlerde saçlarınıza yeni tarz ve renk ile değişim yaparak kendinize değer verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir