Kapat

Boğa Burçlarına özel dekorasyon önerileri

Anasayfa
Dekorasyon Boğa Burçlarına özel dekorasyon önerileri

Boğa burcu insanları çalışkan, üretken, iş bitirici ve pratik olmalarıyla tanınırlar. Boğa burcu eşyalarına ve sahip olduklarına önem verir ve onlarla bağ kurar. Geleneksel, mütevazi ve konfor düşkünü ola Boğa burçları için dekorasyon önerilerini paylaştık.

Boğa burcu evini dekore ederken güvenli, stabil ve rahat elementlere öncelik vermeyi tercih eder. Kendilerini en rahat hissettikleri alanı yaratmaya çalışırlar ve en güvenli alanları her zaman evleridir. Konfor, lüks ve istikrar, Venüs’ün yönettiği Boğa burcunun vazgeçilmezleri arasındadır. Venüs, etkili olduğu burçlarda lüksü, güzelliği ve estetiği yönettiği için, Boğa burcunda doğuştan gelen bir estetik anlayışı ve dolayısıyla dekorasyon stili vardır.

Yönetici gezegeniniz Venüs olduğu için sevginin, aşkın ve tutkunun insanısınız. Kırmızı, tutkularınızı evinize yansıtmanız için birebir. İşte sizini çin dekorasyon önerilerini paylaştık…

Yatak odası

Yatak odası bir Boğa burcu için rahatlığın en üst seviyeye çıktığı alandır. Neredeyse tüm dinlenmelerini yatak odasında geçirmeyi tercih eden Boğa burcu evin ortak alanlarına sadece sosyalleşmek için çıkar. Bununla birlikte yatak odasında toprak ve nötr tonların ağırlıkta olduğu dekorasyondan hoşlanırlar ama koyu renk duvarlara da asla hayır demezler! Işığın enerjisine inanan Boğa burcu yatak odasında olabildiğince gün ışığının girişini yumuşatmaya çabalar.

Mutfak

Boğalar için yemek yemek adeta bir zevktir, dolayısıyla mutfak dekorasyonları da bir hayli önemlidir. Düzenli, fonksiyonel ve geniş mutfak tezgahları ve yemek alanları Boğa burçları için hayati önem taşır.

Oturma odası

Bir Boğa olarak gösterişli bir insansınız. Evinize zengin bir estetik katmak için vernikli klasik mobilyalarla ışıltılı metal aksesuarları birlikte kullanarak elde edebileceğiniz parlak ve eklektik dekorasyon size göre. Lüks bir tasarım için cam ve kristal aydınlatmalarla kürk postlardan da yararlanabilirsiniz.

Çalışma odası

Hedef odaklı ve çok çalışkan olan Boğaların evlerinde mutlaka onu sosyal alanlardan ayıracak ve işine odaklanmasını sağlayacak ayrı bir çalışma odasının olması gereklidir. Ayakları yere basan ve gerçekçilikleriyle ön plana çıkan Boğaların çalışma odalarının son derece iş odaklı ve pratik bir dizaynla oluşturulması gerekir.

Bitkilere önem verirler

Çiçekler ve süs bitkileri evlerin doğal güzelliğine katkıda bulunduğundan Boğa burcu insanlarının evlerinin olmazsa olmazlarından biridir. Evini asla bir botanik bahçesine dönüştürmekten çekinmez. Harika teraryumlara ve doğaya ait bitkilere ev sahipliği yaparlar. Her gittikleri geziden mutlaka evi için bir şeyler toplamayı severler.

Küçük bütçelerle şık dekorasyon yaparlar

Maddiyatla bu kadar ilişkili olması dolayısıyla bütçesini en iyi ayarlayabilen ve ayağını yorganına göre uzatan burç da Boğa burcudur. Boğa burcu insanları küçük alanları düşük bütçe ile en şık şekilde dizayn edebilir. Estetik kadar konfor da Boğa burcu için vazgeçilmezdir. Bu yüzden Boğa burçları ancak pratik yapısıyla öne çıkan konforlu ve estetik bir evi yuva olarak benimseyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir