Kapat

Bayanlar İçin Vizyon Sineması

Anasayfa
Magazin Bayanlar İçin Vizyon Sineması

Her yıl için özenle hazırlanan yeni filmler ile izleyicilerinin beklenenleri karşılayabilmesi için çok iyi bir tempo ile çalışan dev bir filmler sektörü çalışmaktadır. Her yıl olduğu gibi seri filmleri büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Bizde sizlerin hoşuna gidebileceği filmlerden bahsetmek istiyoruz. İlk olarak  filmlerin Vizyona yeni girdiğini ve izlemenizi şiddetle tavsiye ettiğimizi söyleyebiliriz. Film türleri birbirinden farklılık gösterebilmektedir. İşte sizin için hazırladığımız vizyon filmleri;

İlk tavsiye ettiğimiz vizyonda ki film Resident Evil The Final Chapter Film den sizlere spoiler vermeden beğendiğimiz ve beklenen düzeyin üstünde olup olmadığından bahsedeceğiz. Türkçe adı Ölümcül Deney 6 olan vizyona yeni giren filmden beğendiğimiz tarafların konu bütünlüğüne sahip bir olay örgüsü ve bayan baş rol ile bir kadının tüm insanlığının nasıl kurtarılabileceğini anlatan aksiyon ve gerçekçi yüksek kalitede ki görsel kesitler ile nefesinizi kesebilecek bir film olduğunu söyleyebilirim.

Bir sonraki önerebileceğimiz film ise Masterminds. Film ile ilgili ilk olarak söyleyebileceğimiz komedi ile romantik komedinin bir arada olmasıdır. Genelde romantik komedi olarak geçse de film esnasında büyük bir oranda kahkahalar atacağınız bölümler mevcuttur. Film esnasında Karakteri yaşarcasına oynayan Zach sizleri kahkaha tufanına sürükleyecektir. Filmin hızlı bir gidişatı olması ve Yüksek bir şekilde izleyiciler tarafından olumlu yorum almıştır. Filmi tek izlemek yerine partnerinizle veya arkadaşlarınızla beraber izleyerek daha fazla zevk alacağınızı umuyoruz. Sinema her an büyüyen ve gelişen bir platformdur. Sizlerinde boş zamanlarınızda böyle güzel bir vakit geçirmeniz dileğiyle izlemeye davet ediyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir