Kapat

Bahçe İçin Süslemeler

Anasayfa
Dekorasyon Bahçe İçin Süslemeler

Genelde yabancı filmlerde rastladığımız o şahane arka bahçe süslerinden ve dekor eşyalarından bahsetmek istiyorum. Bahçenizin şık ve süs bahçesi olarak kullanmak istiyorsanız küçük bilgiler ile oluşturmanız mümkündür. İlk olarak işe dizayn ile başlamak yerine zemin ve etrafı kapatabileceğiniz bahçe duvarı veya bahçe çitlerini hallederek hedefimize ulaşabiliriz.

Fazla maddiyata kaçmadan güzel bir süs bahçesi oluşturmak için ilk olarak halı çim yerine tohum tavsiye edebiliriz. Genelde bahçelerde basıldığı için çim kullanılır. Çim diğer yonca ve benzeri bitkilerden daha dayanıklıdır. Tohum çim tamda sizin işinizi görebilecek  düzeydedir hemde şık görünmesini sağlar.

Çit bahçelerde en fazla masraf isteyen faktördür. Uzun zaman sorun çıkarmayacak sağlam ürün seçmenizde fayda olduğunu belirtmek isteriz. Çitleri demir şeritler yerine dekoratif teller ile kaplar iseniz hem dayanıklı olur hemde fazla masraf yapmadan güzel bir görünüm elde edersiniz.

Son ve en önemli parçalar olarak masa takımı ve dekoratif süsler. Bu konuda sizin zevkiniz önemlidir. Bahçenizin boyuna göre süs eşyaları seçmeniz bahçenizin geniş ve ferah kalmasını sağlayacaktır. Bu tür eşyalar ve masa takımlarını büyük yapı marketlerinden tedarik edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir