Kapat

Aşkınızın Karşılıklı Olduğunu Nasıl Anlarsınız ?

Anasayfa
Aşk ve ilişkiler Aşkınızın Karşılıklı Olduğunu Nasıl Anlarsınız ?

Onu aklınızdan çıkaramıyorsunuz ancak o da sizi düşünüyor mu? Adım atmalı mısınız, yoksa bu her şeyi mahvedebilir mi? Aşkınızın platonik olup olmadığını nasıl anlarsınız? İşte cevabı.

Vücut dili ele verir

Bir erkek sizden hoşlanıyorsa size daha yakın olmak isteyecektir. Ancak bunu göstermeden yapacaktır. “Peki nasıl anlayacağım?” diye soruyorsunuz değil mi?

Beraber sinemaya gittiğinizde size doğru yaslanıyorsa, sizin olduğunuz yöne doğru bacak bacak üstüne atıyorsa, bir toplulukta sizin yakınınızda oturuyorsa, size dokunmak için saçınızı yüzünüzden çekmek gibi bahaneler buluyorsa sizden hoşlanıyor demektir, bizden söylemesi.

Her şeyi hatırlar

Bir erkek sizden hoşlanıyorsa şaşırtıcı derecede söylediğiniz ve yaptığınız hemen hemen her şeyi hatırlar. Çünkü sizin hakkınızda her şey onun için değerlidir ve emin olun sıklıkla sizi düşünüyordur.

İletişim kurmak için her fırsatı değerlendirir

Hoşlanan erkek sizinle iletişim kurmak için hiçbir fırsatı kaçırmaz. Mesela size geçen gece arkadaşlarınızla buluşmanızın nasıl geçtiğini sorar. Ya da yediği güzel bir yemekten bahsetmek için mesaj atar. Çünkü aklından çıkmıyorsunuz ve sizinle konuşmak için en ufak fırsatı değerlendirmek istiyor.

Flört eder

Karşınızdaki erkek size kardeşiymişsiniz ya da erkek arkadaşıymışsınız gibi davranıyorsa tutumu bellidir. Şansınızı zorlamayın. Ancak size iltifatlar ediyorsa, aranızda özel bir iletişiminiz varsa, isminiz yerine tatlı lakaplar takıyorsa sizinle flört ediyor.

Çiftmişsiniz gibi davranır

Hani sürekli beraber dolaştığınız, insanların sevgiliniz olduğundan şüphelendiği kişiler vardır ya karşınızdaki erkek bunu özellikle yapıyor ve bundan keyif alıyorsa sizden hoşlanıyordur.

İnsanlara sorun

Bazen yapılacak en akıllıca şey en basit şeydir. Onu tanıyan insanlara sorup hoşlandığı biri olup olmadığını öğrenin. Aynı arkadaş grubundaysanız bu konuda şansınız biraz daha açık olabilir.

Dedektif olun

Onun da sizden hoşlandığını düşünüyorsanız hemen onu araştırmaya başlayın. Bir ilişki yaşamak için uygun mu, sevgilisi var mı, aşkı arıyor mu ?

Cesaretinizi toplayın

Onun da sizden hoşlanmaması için bir sebep olmadığını düşünüyorsanız cesaretinizi toplayın ve ona karşı açık olun. En azından küçük, romantik adımlarla ona olan ilginizi belli etmeye başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir