Kapat

Arkadaşınızla Güçlü Bir Bağ Kurun

Anasayfa
Aşk ve ilişkiler Arkadaşınızla Güçlü Bir Bağ Kurun

Günümüzde arkadaşlıklar küçük nedenlerden bile bitirile biliniyor. İlk olarak her iyi bir bağ için gerekli olan en etkili yöntem duygudaşlık kurmaktır. Karşınızdaki bireyin duygularını verebileceği tepkileri düşünmeniz olaylara daha samimi ve güvenilir yaklaşmanızı sağlar.

İnsan bedeninin en büyük özelliği duyguyu hissedebilmektir. Yaşamınızdaki her olayın veya düşüncelerin bir duygu barındırması sizi ruhsal ve fiziksel yönden etkiler buda sizi tepki oluşturmanıza sebep olur. Birlikte gezdiğiniz insanların bir olay anında verebileceği tepkilerin bilinilmemesi sizin o anda vereceğiniz olguyla çarpışır. İyi ya da kötü sonuçlarla karşı karşıya kalırsınız. Bu kadar kargaşada insan karakterini oluşturur. Karakteriniz sizinle büyür değişir veya kurgulanır sabit değildir.

Karakterler insanların görünmeyen bedenleridir. Arkadaşlıklarınızda karakterler birleşir ve farklı yönlerde çakışır. Sonuçlar karşınızdaki bireyi ve sizi yoğun olarak etkilemez ise yeni bir arkadaşa sahip olduğunuzu söyleyebilirim. Yedi milyar insan ve yedi milyar karakter arasında sizinle temas kurmayı bekleyen yedi milyar birey karşınızda. Arar iseniz fazla zamana mahal olacağını zannetmiyorum. Yeni arkadaşlar edinin ve karakterinizi çevreleyen etmenleri birer birer yok edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir