Kapat

Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız ?

Anasayfa
Aşk ve ilişkiler Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız ?

Aldatıldığınızı anlamanın 7 yolu, İlişkinizde içinize kurt düşüyorsa, aslında bu hisse kulak vermeniz gerekebilir… İşte aldatıldığınızı işaret eden 7 sinyal

Telefon aramalarına dikkat etmeye başladıysa

Uzun soluklu ilişkilerde gelen aramalar veya mesajlar bir problem veya saklama gereği oluşturmaz. Dolayısıyla eğer telefon aramalarını gizli gizli yapmaya başladıysa veya telefonunu ortak alanlarınızda bırakmıyorsa, bir terslik olabilir.

Seks hayatınız durgunlaştıysa

Erkekler seks yapmadan yaşayamaz. Bu yüzden eğer sizinle daha az yakınlaşıyorsa, aldattığının sinyali olabilir. Tabii ki bunun başka sebepleri de olabilir ama mutlaka “bir sebebi” vardır.

Spesifik bir insan hakkında fazla yorumda bulunuyorsa

Eğer biri sizi heyecanlandırıyorsa, ister istemez daha farklı davranırsınız ve bunu gizlemek gerçekten çok zordur. Bu yüzden eğer yeni tanıştığı güzel bir kız hakkında abartılacak kadar çok yorumda bulunuyorsa ve bir şekilde bu kızla hep denk geliyorsanız sevgilinizle farklı dünyanın insanları olabilirsiniz…

Aranızdaki duygusal bağ zayıfladıysa

Bazen ilişkide bir şeyler ter gidebilir, zaman zaman aranız bozulabilir fakat bazen bu durum göründüğü kadar masum olmayabilir. Dolayısıyla eğer sizden uzaklaştığını düşünüyorsanız, hareketlerine biraz daha yakından bakmakta fayda var. Size vermediği özeni, başkasına veriyor olabilir.

Uzun süre haber alamıyorsanız

Eğer uzun süre ondan haber alamamaya başladıysanız, başka biriyle birlikte olduğu anlamına gelebilir.  Erkek arakdaşınız ne olursa olsun size vakit ayırmalı. Eğer ayırmıyorsa başka bir sebebi mutlaka vardır…

Arkadaşları sizin yanınızda garip davranıyorsa

En önemli sinyalleri arkadaşlarından alabilirsiniz. Çünkü böyle bir durumda  ona sadık kalmak zorunda kaldıkları için kendilerini suçlu hissedeceklerdir. Bu yüzden sizinle birlikte olmak onlar için zor bir durum haline gelir. Eğer aldatıldığınızı düşünüyorsanız, arkadaşlarının size olan tutumunu da incelemelisiniz.

Eğer aldattığını hissediyorsanız

Eğer içinizden bir ses aldattığını söylüyorsa, kulak verseniz iyi edersiniz. Bu yüzden  böyle bir durumda kötü düşünceleri aklınızın gerisine itmektense, neden böyle hissettiğinize odaklanmalısınız. İçgüdülerinize güvenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir