Kapat

4 Adımda Kolay Bambu Örneği Yapımı

Anasayfa
El işleri 4 Adımda Kolay Bambu Örneği Yapımı

Oldukça hoş bir görünüme sahip olan Bambu Örneği yelekler ve kazaklar için hem hoş bir model hem de yapımının kolay olması sebebiyle oldukça tercih edildiğini söyleyebiliriz. Bu model daha az aşamadan geçmesi bambu örneğinin yapılışı için hem pratik bir hal alıyor hem de hızlı bir şekilde tamamlama imkanı sunmaktadır. Oluklu bambu örneği bambu modelleri arasında en çok tercih edilen stil olduğunu da söylemekte faydasının olduğunu da belirterek modelimize başlıyoruz. Sizler için 4 madde de hazırladığımız bambu örneği ve aşamaları.

Bambu Örneği yapımında ilk olarak yapacağımız örgü İpliğin tarafı bize doğru çevirip ilk ilmek düz bir örgü örülür,

Bambu Örneği yapımında ikinci olarak yapacağımız örgü şimdi dibinde ki diğer ilmek ile de düz ve direk örülerek iplik için önden geriye şişin üst tarafından atılmış olur,

Bambu Örneği yapımında üçüncü olarak yapacağımız örgü Şişin tepesinde ki iplik , ilk düz örülen ve 2 ilmeğin tepesinden geçtikten sonra bütün sıra bu şekilde seri olarak tamamlanır. Örgünün son olarak arka yüzü ile tüm ilmekler geri örgü yapılarak bitirilmiş olur.

Bambu Örneği yapımında son olarak yapacağımız örgünün tamamlanmasını sağlayarak şekil vermek olacaktır. İsteğinize göre atkı, kazak, pike şekli verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir