Kapat

2 + 2 Lastik Örgü Nasıl Yapılır ?

Anasayfa
El işleri 2 + 2 Lastik Örgü Nasıl Yapılır ?

Üç kolay adımda 2+2 lastik örgü nasıl yapılır yapılır yazımız ile sizlere kolay ve basit şekilde ister 2 ters 2 düz bere ister atkı yapımı ile bilgiler vereceğiz. Bu örgü modeli başlangıç olarak oldukça ideal olması ile birlikte görünümü ile de oldukça göz alıcı olduğunu söylemek gerekir. Sizler eğer örgü örmeye yeni başlamış iseniz çift lastik nasıl örülür anlatımlı yazımız ile hiç zorlanmadan kolay bir şekilde bu örgü modelini öğrenebilir ve dilediğiniz ürünleri ortaya çıkarabilirsiniz. İlk olarak yapmanız gerekenleri 3 adım ile sizlere sunacağız. Hiç vakit kaybetmeden başlayalım.

2 + 2 lastik örgü için birinci adım 2 ilmek ile düz bir örgü yapınız, İpi şişin arkasında şişi kendimizden arkaya doğru geçirerek 1.adımı tamamlamış oluyoruz.

2 + 2 lastik örgü için ikinci gerekli adımda ilk olarak İpliğimizi arkadan öne geçiriyoruz. Sonra da dolayarak ilmeği şişe geri alıyoruz ve ikinci adımda burada bitiyor.

2 + 2 lastik örgü son ve en önemli adım dayız. Öncelik olarak yapmamız gereken şey 2 ilmek geri örgü ile şişe geçiriyoruz .İpliğimizi ilk kendimize doğru çeviriyoruz, ve son olarak ta şişi ilmeğin arasından kendimize doğru yan olarak batırıp ipliği tepesine çevirip çıkarıyoruz ve işlemimiz bitmiş oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir